Нейробіологи довели «правило десяти хвилин» Стіва Джобса: якщо не можеш впоратися зі складним завданням протягом 10 хвилин — вирушай на прогулянку
За словами нейробіологів, статичний стан — вбивця креативної свідомості, адже осяяння найчастіше приходять коли людина має відкритий і абстрактний стан розуму, як, наприклад, на прогулянці.
Прогулянка змінює напрямок думок і не дає свідомості зупинитися, а коли людина дивиться в монітор багато годин поспіль — креативність притуплюється і бачення «замилюється». Стів Джобс вірив, що саме це правило допомогло йому стати розумнішим.
Відправляємо начальнику, щоб у понеділок спокійно піти гуляти
27.09.2024
Вчені підтвердили дієвість «правила десяти хвилин» Стіва Джобса
26.09.2024
3 простых способа для извлечения изображений из PDF ПДФ файлов
В отличие от форматов DOC и DOCX, извлечь изображение из PDF немного сложнее из-за ограниченных возможностей управления содержимым документа.
1. Воспользуйтесь приложениями для выполнения действий, связанных с PDF-файлами. Наиболее известным из них является Adobe Acrobat Reader — многофункциональная программа для чтения и редактирования PDF-документов. Чтобы такие приложения найти, загрузить и установить наберите а поисковике "Приложения для работы с PDF-файлами".
2. Существует множество бесплатных онлайн-приложений, которые предлагают различные инструменты работы с PDF-файлами, в том числе и извлечение изображений. Просто наберите в поисковике "извлечь картинку из pdf", а дальше выбирайте приложение по своему вкусу. Вам будет предложено закачать PDF-файл, а потом после его обработки вы увидите список всех изображений из файла, и останется только скачать необходимые.
3. Воспользуйтесь функцией копирования экрана - такой инструмент имеет каждая ОС или браузер. Для начала откройте документ PDF, затем выделите необходимое изображение, например инструментом Windows Snipping Tool, далее он автоматически копируется в окно приложения "Ножницы". Там вы можете его редактировать, сохранять, копировать. Наиболее "древний" способ - при открытом документе PDF нажмите клавишу PRINT SCREEN, при этом создастся снимок всего экрана который копируется в буфер обмена в памяти компьютера. Этот снимок можно сразу вставить (CTRL+V) в документ или в графический редактор, например в Paint, где его можно обрезать до нужного размера и сохранить или выделить изображение, скопировать его и вставить (CTRL+V) в необходимый вам документ. Когда вы используете функцию копирования экрана, вы можете сначала в открытом документе PDF увеличить размер страницы/изображения нажатием значка "+" в верхней панели, до необходимого вам разрешения.
Необходимо отметить, что последний способ, в отличие от первых двух, будет работать всегда, даже если PDF-файл не имеет текстового слоя и отдельных изображений, и по сути представляет из себя сплошное изображение.
* * *
В этой статье мы подробно рассказали, как из ПДФ вытащить картинку.
Благодаря этим способам вы сможете быстро извлечь необходимые изображения из
книг и документации, которые могут потребоваться при написании научных
работ, докладов, презентаций, статей, курсовых и т. д. Они помогут как при извлечении
изображений из незащищенных PDF, так и из поврежденных и закодированных
файлов.
24.09.2024
Що категорично заборонено вживати при цукровому діабеті?
Абсолютно заборонено вживати такі харчі та напої:
- жирні сорти м'яса, риби та птиці та будь-які страви з них;
- копченості, ковбаси, консерви;
- ікра риби;
- молочні та кисломолочні продукти з високим відсотком жирності та страви з них;
- соління, маринади, гострі соуси;
- манка, рис, макаронні вироби;
- хлібобулочні вироби; кондитерські вироби;
- будь-які газовані та солодкі напої.
Регулярний контроль рівня цукру за допомогою глюкометра допомагає самостійно коригувати свій раціон та фізичну активність. Адже для людини з діабетом харчування є основою його доброго самопочуття: він повинен знати, яку їжу та в якій кількості їй слід споживати, зробивши це своїм стандартом. І лише тоді, коли ви позбавитеся психології дієти, то досягне якісного рівня життя.
22.09.2024
Чоловіки мають добовий гормональний цикл
Добовий цикл чоловічого мозку: вплив гормональних коливань на об’єм та функції мозку
Дослідження чоловічого мозку показало, що його об’єм щоденно зменшується з ранку до вечора, а потім відновлюється під час нічного сну, що пов’язано з добовими коливаннями рівня гормонів.
Нове дослідження, проведене на 26-річному чоловікові, виявило, що об’єм його мозку послідовно зменшувався протягом дня, але відновлювався протягом ночі. Дослідники здійснили 40 сканувань мозку за допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) протягом місяця, вимірюючи зміни об’єму мозку та його структур. Виявилося, що у період зранку до вечора об’єм мозку зменшувався приблизно на 0,6%, що співпадало зі значним зниженням рівня гормонів, зокрема тестостерону, кортизолу та естрадіолу, які протягом дня падають до 70%.
Читайте також: ГОРМОНАЛЬНОЕ РАСПИСАНИЕ
Стероїдні гормони, такі як тестостерон і кортизол, відомі своєю здатністю впливати на структури мозку, проте поки що незрозуміло, чи саме вони є основною причиною змін об’єму мозку протягом дня. Зокрема, найбільші зміни були зафіксовані у потиличній та тім’яній частинах мозку, а також у глибших структурах, таких як мозочок та гіпокамп, що відповідають за координацію рухів, пам’ять та обробку інформації. Це піднімає питання про те, як ці зміни впливають на когнітивні функції та поведінку чоловіків протягом доби.
Це дослідження підтримує гіпотезу про те, що чоловіки мають свій добовий “гормональний цикл”, подібний до жіночого, хоча він менш помітний через відсутність довгострокових змін, пов’язаних з менструальним циклом. Крім того, інше дослідження тієї ж команди виявило, що зв’язки між різними частинами мозку також змінюються у відповідь на добові гормональні коливання, що може впливати на когнітивні здібності і рівень концентрації протягом дня.
Незважаючи на те, що це дослідження було проведене лише на одній
особі, воно піднімає важливі питання про те, як чоловічий мозок
функціонує протягом доби, і яку роль у цьому процесі відіграють
гормональні коливання. Майбутні дослідження можуть допомогти зрозуміти,
як такі зміни впливають на когнітивні процеси, настрій і фізичні
можливості, а також як порушення сну можуть змінювати цю динаміку.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)